.

.

(Без Рамка) Црвена Остава Дрвја Платно Слика 5 Компјутери Ѕид Уметност Слика Дома Декорација Дневна Соба Декорација Платно Печатење На Слика

(Без Рамка) Црвена Остава Дрвја Платно Слика 5 Компјутери Ѕид Уметност Слика Дома Декорација Дневна Соба Декорација Платно Печатење

DEN 2553.60
DEN 1302.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Кина Пост Воздух Mail
2.
3) Ако може да се'т работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. EMS време на Испорака
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Calligraphy и сликарство тип:
12 mm Лист
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
C0057
Техника:
Формулиран
Стил:
Спреј Сликарство
Слика Meterial:
ВИСОК КВАЛИТЕТ ААА+++
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Декорација:
Дома
Calligraphy и сликање Големина:
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА
Тип:
Печатени И Постер
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи