.

.

Формулиран Печатени лара крофт и храмот на озирис сликарство ѕид уметност за деца декор постер платно Бесплатен превозот

Формулиран Печатени лара крофт и храмот на озирис сликарство ѕид уметност за деца декор постер платно Бесплатен превозот

DEN 2572.80
DEN 1312.00
Количината на стоката
Тековен

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Кина Пост Воздух Mail
2. Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Големина на Мал : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1(8x14inx2,8x18inx2,8x22inx1) Голема : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1(12x16inx2,16x24inx2,16x32inx1) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. EMS : 7 до 10 дена
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Протегала (врамени на грбот,подготвени да висат надвор од кутијата) купи : со врамени. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Број На Модел На:
C45966
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Филм
оригиналниот:
No

Слични производи