.

.

Сива Боја Буда Gace Модерна Ѕид Уметност Сликарство Три Буда Модуларен Ѕид Слики Слика На Ѕид Cuadros Decoracion

Сива Боја Буда Gace Модерна Ѕид Уметност Сликарство Три Буда Модуларен Ѕид Слики Слика На Ѕид Cuadros Decoracion

DEN 2188.80
DEN 1116.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,и контактирајте со нас ПРЕД да замине никакви негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да им понуди сте задоволни решение. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по вашата исплата потврди. Повратни информации 1. Производи сликите на нашиот веб-сајт се покаже за клиенти' референца,повеќето се фотографии на материјал објект.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пратката 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во рок од 15-30 дена(нормална состојба). Сликата не е рачно изработени , тоа е отпечатен од страна на машини . И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Можете да изберете на кој начин сакате, но цената ќе биде додадете на вашите куповна цена. Знаете, бидејќи камерата,фотографија технологија,компјутерски монитор и други фактори,па боја на некои производи е мала разлика со материјал објект.Почитувани клиенти, ви благодариме за изборот на нашите производи,професионална услуга за вас започнува од цел плаќање верификација.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена.Ве молиме оставете ги вашите Детални Испорака Адреса,Точниот Број на Телефон и електронска пошта, така што можеме да контактираме со било каков проблем навремено.

Детални карактеристики

боја:
20x40 20x55cm, 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
C5489
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Точни димензии:
30x60cm x2p+30x80cm x2p
Тип:
Печатени
Може да се прилагоди:
Yes
Слика Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
маслото материјал:
зелено мастило печатење на платно
слика рамка:
платно само(контактирајте со нас за протегала оние)
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
современото сликарство,:
Печатени Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи