.

.

Рачно Насликани руската Пејзаж Маслото Ѕид Уметност Оркестарот Имитација Слики за Дневна Соба Снег Дрво Зимска Глетка Сликарство

Рачно Насликани руската Пејзаж Маслото Ѕид Уметност Оркестарот Имитација Слики за Дневна Соба Снег Дрво Зимска Глетка Сликарство

DEN 8064.00
DEN 4274.00
Количината на стоката
Тековен

( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
Превозот : Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот .Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име Снег Пејзаж Уметност Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоди е достапна Превозот Бесплатен Превозот Рамка НЕ, Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
28x40
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Руската Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% Рака-насликани на платно
Рамка:
NO
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Трговија на големо:
OK
Место на Потекло:
Кина
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството

Слични производи