.

.

Бесплатен превозот 4 панел Без Рамка Убава небото Ѕид Уметност Сликарство Сликата за Печатење на Платно -HD Печатени Слики за Дома Декор

Бесплатен превозот 4 панел Без Рамка Убава небото Ѕид Уметност Сликарство Сликата за Печатење на Платно -HD Печатени Слики за

DEN 2188.80
DEN 1116.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ви благодариме!
2.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Пакетот е поповолен
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики .

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x40 20x55cm, 30x60 30x80cm
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
C56962
Медиум:
Масло
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи