.

.

2017 Модерен Нов chrome се повлече од кујната тапа плоштадот месинг кујна миксер потоне тапа миксер кујна чешми се повлече од кујната допрете го

2017 Модерен Нов chrome се повлече од кујната тапа плоштадот месинг кујна миксер потоне тапа миксер кујна чешми се повлече од

DEN 3296.16
DEN 2703.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
samoel
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
10263
Површински Третман:
Хром
Тежина На Пакет:
Стил:
Единствен Носител На Двојна Дупка

Слични производи