.

.

Нови Пристигна АК 10BA+1DD Сопствени Направени Во Уво Слушалка Хибрид Околу Уво Слушалки Шарени Опрема Со MMCX Конектор

Нови Пристигна АК 10BA+1DD Сопствени Направени Во Уво Слушалка Хибрид Околу Уво Слушалки Шарени Опрема Со MMCX Конектор

DEN 36960.00
DEN 31786.00
Количината на стоката
Тековен


Нови Пристигна АК 10 BA+1 DD Сопствени Направени Во Уво Слушалка Хибрид Околу Уво Слушалки Шарени Опрема Со MMCX Конектор
Пријател,овој објект доаѓа со кабел.
Опис На Производот :
Име : AK 10+1 Прилагодено
Тип : Во уво
Материјал : Смола
Возачот : 10 BA+1 DD
Sensitivty : 120d B
Impendence : 12ohm
Зачестеност одговор : 15-25000 Hz
Со кабел : Да
Конектор тип : MMCX
Пакет Содржина : Eartips/Cable/Case/Слушалка

Детални карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Следење на Слушалки,Поддржува музика,Поништување Бучава,HiFi Слушалки,Преносни
Активен Бучава Отказ:
No
Конектори:
3.5 mm
Бренд Име:
wooeasy
Линија Должина:
1.2 m
Чувствителност:
120dB
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Со Микрофон:
No
Број На Модел На:
Ак 10+1
Времето на пазарот:
2017
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Безжичен:
No
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Отпорот:
12Ω
Зачестеност Одговор Опсег:
15-25000Hz

Слични производи