.

.

Отворен спортски Фудбалски Нето 10 Топки Носат Нето Торба Спортски Пренослива Опрема Фудбалски Топки за Одбојка топката нето торба 1Pcs

Отворен спортски Фудбалски Нето 10 Топки Носат Нето Торба Спортски Пренослива Опрема Фудбалски Топки за Одбојка топката нето

DEN 109.44
DEN 87.00
Количината на стоката
Тековен

Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Чувајте Список. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Следење од фабрика до вашиот дом, безбедноста и брзо.2 m
Предности на производите : чиста рака ткаење, силна цврсти, убава и великодушни .
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Добредојдовте на нашата продавница !!!
Отворен спортски Фудбалски Нето 10 Топки Носат Нето Торба Спортски Пренослива Опрема Фудбалски Топки за Одбојка топката нето торба 1 Pcs
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект, Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.

Детални карактеристики

Гумени:
No
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
ПВЦ
Изведени Серија:
xx

Слични производи