.

.

VS6048AU 12V 24V 36v 48v авто работа 60A 60amp PWM Соларни Регулатор на Полнење Контролер со сензор на температура во домашна употреба

VS6048AU 12V 24V 36v 48v авто работа 60A 60amp PWM Соларни Регулатор на Полнење Контролер со сензор на температура во домашна

DEN 3218.88
DEN 2865.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор). Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Контакт :
1. Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. Времето за испорака е прибл.
Враќање :
1.
VS6048 AU 12 V 24 V 36v 48v авто работа 60 A 60amp PWM Соларни Регулатор на Полнење Контролер со сензор на температура во домашна употреба
Плаќање :
1. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
VS6048AU
is_customized:
Yes
Примена:
Сончевиот Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Бренд Име:
EPever
Максимална Струја:
60A
Номинална Напон:
12v/24v/36v /48v авто работа

Слични производи