.

.

1PC Електрични Airless Боја sprayer M819-D Airless боја sprayer , Airless M819-D Спреј латекс Висок притисок airless sprayer

1PC Електрични Airless Боја sprayer M819-D Airless боја sprayer , Airless M819-D Спреј латекс Висок притисок airless sprayer

DEN 23904.00
Количината на стоката
Тековен


1 PC Електрични Airless Боја sprayer M819-D Airless боја speryer , Airless
фотографијата покажува :
Функција :
Моторни Оценка Моќ : 1.5 HP 1200 W
Напон : 220-240 V со 50 HZ
Max. Притисок : 220 Bar
Max. Испорака : 1.9 L/Min
Се препорачува Спреј Растојание : 450mm
Бруто Тежина : 30kgs
Макс долго Воздух црева : 15 милиони

Детални карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Број На Модел На:
M819-D
Тип:
висок притисок пиштол
Број На Производ:
FL0157
моќ requiement:
220V/50Hz
unlaoding проток:
1.9 L/min
maximun излез притисок:
220bar
Висок притисок цевка за висок притисок strengt:
>350bar

Слични производи