.

.

Топла продажба Airless боја sprayer M819A 1pcs

Топла продажба Airless боја sprayer M819A 1pcs

DEN 13963.20
DEN 13265.00
Количината на стоката
Тековен


Топла продажба Airless боја sprayer M819 A 1pcs
сликата покажува :
Детален цртеж
Fuction :
Име : Airless боја sprayer
Модел : M819 A
моќност : 1.2 HP
Моќ барање : 220v /50 Hz
Испорака : 1.9 L/min
Макс притисок : 220bar
спреј совет : 0.017"
Макс спреј совет : 0.019"
висок притисок во цревото
макс presure>350bar
должина на висок притисок во цревото : 15 милиони Напомена : 1. Овој производ со англискиот упатството 2.pls се обрне внимание на овој производи, струјата имаме 110v/220v/ , (но за 110v треба цел повеќе од 4pcs ) , ви Благодариме за разбирањето !

Детални карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Број На Модел На:
M819A
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Примена:
Боја Алатка Поставува
моќ(v):
20v
Моторот моќ:
1.2 HP
Истовар на проток:
1.9 L/min
Моќност (W):
900w
Должина на црева со Висок притисок:
1.8 m
Моќ Барања:
220 v - 240 - v / 50 hz
Максимална излезна моќност:
220 бар

Слични производи