.

.

5pair ЕКО-пријателски Врвот 304 Полиран не ' Рѓосувачки Челик Позлатен Бакар Исецка стапови прибор за на маса Божиќ Подарок Јапонски Chopstick Сет

5pair ЕКО-пријателски Врвот 304 Полиран не ' Рѓосувачки Челик Позлатен Бакар Исецка стапови прибор за на маса Божиќ Подарок Јапонски

DEN 1063.68
Количината на стоката
Тековен

25 инчен Пакет Тежина : 35. Може ли да се прилагодите на пакување? Секако, добредојдени да не контактирате. Нашите главни производи вклучуваат сите видови на прибор за јадење,печење алатка,кујната опрема,имаме извезуваат ресторан за целиот свет и изграден долгорочни партнерства со клиенти. Вашето задоволство е наша должност! Тоа ќе биде нашата голема чест да ви послужи. Дали имате бараат услуга? Да, ако производите не треба да се продаваат во нашата продавница, ве молиме испратете ја вашата листа за нас. Политика на враќање : Ако откриеме имаме испратен погрешен предметот или објектот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас наскоро, ние ќе исто така, или да ја доставите точната ставка или за наплата што ПОБРЗО.4 g/пар Пакет Вклучуваат : 5 Pair/opp вреќа За стоки опис : Ние сме еден од најдобрите професионални компанијата во производство dinnerware во Кина Нашите Производи Manufactory е една од водечките извозник и синџирот на снабдување обезбедувач на услуги на dinnerware со повеќе од 10 години искуство. Кога мојот парцела ќе биде предаден, ќе згасне? 1-3 работни дена 3. Се надеваме ние може да ви понуди повеќе помош и градење на долгорочни деловни односи со вас На сите ваши прашања за нас или нашите dinnerware сет , ние ќе ви одговори што во детали во рок од 24 часа
Дали имате овие прашања? 1.
5pair ЕКО-пријателски Врвот 304 Полиран не 'Рѓосувачки Челик Позлатен Бакар Исецка стапови прибор за на маса Божиќ Подарок Јапонски Chopstick Поставите >>> Нашите Предности ** Мал дел цел попуст ** Одговор во рок од 24 часа ** Увери квалитет на производите >>>За стоката информации Име : Јапонски стапчиња за јадење Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик,највисока оценка Боја : 5color Големина : 235mm/9.

Детални карактеристики

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Купувачот Ѕвезда
Количина:
Пет парови
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
SGS,LFGB,CIQ
Име:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Јапонски Стапчиња За Јадење
боја:
5 боја
детали 1:
Јапонски метал Исецка Стапови
детали 3:
Стапчиња за јадење Долго 235mm
Детали 4:
Храна одделение врвот на 304 нерѓосувачки челик стапчиња за јадење
Детали 5:
огледало полски

Слични производи