.

.

Комарец USB Убиец Светилка за Безбедност на УВ Електрични Физички Комарец Отвратителен Отворен и Затворен Инсекти Repeller Контрола Осветлување

Комарец USB Убиец Светилка за Безбедност на УВ Електрични Физички Комарец Отвратителен Отворен и Затворен Инсекти Repeller Контрола

DEN 2094.72
DEN 1676.00
Количината на стоката
Тековен

Нови bionic технологија, примена, ДОВЕДЕ виолетова светлина 360 степени намамат комарци. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. Исто така одлична за употреба во кревет-соба, канцеларија, земјоделски и градинарски Одлична контрола на бучавата технологија, да обезбеди висок квалитет на животната средина Без отрови или штетни хемикалии, innoxious, flavourless и не-radiative Лесно да се отстрани и да ја инсталирате, лесен за чистење комарци Силна вшмукување комарци чуваат кутија направи комарци тешко да се избега Одличен Квалитет.Комарец USB Убиец Светилка за Безбедност на УВ Електрични Физички Комарец Отвратителен Отворен и Затворен Инсекти Repeller Контрола на Осветлување Оваа СУПЕР КУЛ Комарец USB Убиец Светилка ви нуди едноставен, но многу ефективно решение за да се намали досадни и потенцијално опасни комарци. Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат. Карактеристики : Нови bionic технологија, примена, ДОВЕДЕ виолетова светлина 360 степени намамат комарци Напојува преку USB Порт, користете го ова со било USB-порта на уредот вклучен КОМПЈУТЕР, моќ банка и така натаму Совршен за backyards, палуби, излети, скара, кампување, отворено партии, и многу други активности на отворено.

Детални карактеристики

Штетници Тип:
Комарци
Број На Модел На:
547424756617-стр USB Убиец
Бренд Име:
ZORASUN
Име:
Комарец USB Светилка Убиец

Слични производи