.

.

СПУШТИ ABS Автомобил Заден Прозорец Ролетни Louvers Лажичка Пропустливи Декорација Налепници За Ford Mustang 2015 До Автомобил Стил

СПУШТИ ABS Автомобил Заден Прозорец Ролетни Louvers Лажичка Пропустливи Декорација Налепници За Ford Mustang 2015 До Автомобил

DEN 2399.52
DEN 1920.00
Количината на стоката
Тековен


Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Боја : Црна 3. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор. Пакетот Вклучува : 2 pc/set 5.
Опис :
1.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Чекор 1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Стил Украси
Бренд Име:
BAWA
Модел Година:
До 2015+
Објектот Тежина:
403g
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Декорација
Име На Модел:
H05036
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црна
АВТОМОБИЛ РЕЖИМ:
За Ford Mustang до 2015 година

Слични производи