.

.

Bellydance Костим 2017 Жените Нова Топла Продажба Жена Стомак Танц 3pcs Одговара Вест&shawl&здолниште Perfessional Носат За Танцување Sq01205

Bellydance Костим 2017 Жените Нова Топла Продажба Жена Стомак Танц 3pcs Одговара Вест&shawl&здолниште Perfessional Носат За Танцување

DEN 1619.04
DEN 1295.00
Количината на стоката
Тековен


ЗАБЕЛЕШКА
На овој линк се вклучуваат во вест&shawl&здолниште со шорцеви,нема други ,ако треба ,pls контакт
Модални материјал многу удобно и дише
Големина M L
Mvest30cm shawl40cm здолниште 34/70cm underbust 60-120cm половината 60-110cm за 150-165cm 43-57kg
L vest30cm shawl40cm здолниште 34/70cm underbust 64-130cm половината 64-120cm за 160-175cm 57-70kg
моделот 175cm тежина 55kg биста 84cm половината 75m совет 90cm се обиде L големина за вашата погледнете
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен Сосема нов со висок квалитет ,модерен и уникатен дизајн . Новиот дизајн убава , Лесно да се носат и лесно да се носат и продавница. Професионални денс костим ќе го направи никој не може да им помогне на танцување. Тоа му дава чувство на мекост и леснотија многу добра продажба мора да се има колекција за танцување љубовник и лесно да се носат и за перење!
Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време

Детални карактеристики

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SQ01205
Материјал:
Модални
погодни за сезоната:
Лето, зима, пролет, есен
Применливи прилики:
стомакот танц
Применливи Возраст:
Возрасни
Ткаенина Содржина:
Модални
Член Број:
SQ01205

Слични производи