.

.

секси жените стомак танц врвот облека хип шамија панталони исклучување рамо опашот на стомакот танц костим

секси жените стомак танц врвот облека хип шамија панталони исклучување рамо опашот на стомакот танц костим

DEN 854.40
DEN 854.00
Количината на стоката
Тековен

За трговија на големо
* Ако сакате да се купи повеќе квантитет за промет на големо, ве молиме испратете e-mail на нас, тоа е нашата задоволство да ви помогне да го добиете она што го сакате.
* Кога ќе испратите е-пошта до нас и не добив одговор по 1 ден, ве молиме да ја препратите на е-пошта, кога ќе го добие, ние ќе ви одговори што наскоро.
* Конечно , ако постои нешто што можеме да направиме за вас, воопшто не двоумете се да ги споделите со нас. За плаќање
* Ние го прифаќаме различни методи за плаќање, како што се Alipay, кредитна картичка, итн.
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба
[xlmodel]-[custom]-[30130]
[xlmodel]-[custom]-[30130]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис
секси жените стомак танц врвот облека хип шамија здолниште панталони исклучување рамо опашот на стомакот танц одговараат на
Предмет : стомакот танц одговараат Боја : црвена, сина, зелена, сива, црвена роза, кафе стомак танц одговараат на
Пол : жените стомак танц одговараат на Тема : паун, исклучување на рамо, секси боја, секси модел
Топ облека вклучувајќи : топ облека само
Сет вклучувајќи : топ облека + здолниште+ панталони ( 3pcs/set)
Големина на :
топ облека гради : 70-90cm должина : 25cm ракави должина : 25cm
здолниште половината : 56-85cm ширина : 25cm должина : 80см
Убава дизајн за вас! Танц со убавина! Што го заслужуваат тоа !!!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[30131]
[xlmodel]-[custom]-[30131]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Услуга
Нашата услуга :
1. За превозот
* Ние брод на светот.
* Ако тие се производи кој што го барате за, ве молиме Додадете во Кошничката , тоа ќе биде многу погодно за вас да плати заедно.

Детални карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
стомакот танц одговараат на
Материјал:
Полиестер
Објектот:
стомакот танц одговараат на
боја:
црвена, сина, зелена, сива, црвена роза, кафе стомак танц одговараат на
Секс:
жените стомак танц одговараат на
Функција:
паун, исклучување на рамо, секси боја, секси модел

Слични производи