.

.

Циганска голема здолниште поставите ориентални долги ракави цветни печатење се облекуваат жените црвено црна, розова врвот за стомакот танцување здолништа

Циганска голема здолниште поставите ориентални долги ракави цветни печатење се облекуваат жените црвено црна, розова врвот за

DEN 902.40
DEN 902.00
Количината на стоката
Тековен

За производите
* Доколку ви се допаѓа овој производ, ве молиме Додадете Желба Листа , тоа ќе биде многу погодно за вас да се види тоа следниот пат. За трговија на големо
* Ако сакате да се купи повеќе квантитет за промет на големо, ве молиме испратете e-mail на нас, тоа е нашата задоволство да ви помогне да го добиете она што го сакате.
* Кога ќе испратите е-пошта до нас и не добив одговор по 1 ден, ве молиме да ја препратите на е-пошта, кога ќе го добие, ние ќе ви одговори што наскоро.
* Конечно , ако постои нешто што можеме да направиме за вас, воопшто не двоумете се да ги споделите со нас.

Детални карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
стомакот танцување здолништа
Објектот:
стомакот танцување здолништа
боја:
црвена, розова стомакот танцување здолништа
Секс:
жените стомакот танцување здолништа
фустан должина:
90cm, 96cm
Топ облека вклучувајќи:
топ облека само
Црвен сет 90cm фустан вклучувајќи:
топ облека + 90cm должина на здолниште
Црвен сет 96cm фустан вклучувајќи:
топ облека + 96cm должина на здолниште

Слични производи