.

.

Потпирач За Средно Конзола Складирање Кутија Ракавица Фах Одговара За Chevrolet Malibu 16-17

Потпирач За Средно Конзола Складирање Кутија Ракавица Фах Одговара За Chevrolet Malibu 16-17

DEN 666.24
DEN 633.00
Количината на стоката
Тековен

Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Барање :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. нема промена потребни.Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било разлики, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Состојба : 100% Сосема нов и никогаш не се користи
Материјал : Висок квалитет, направени од Пластика
Боја : како на сликата покажува
Карактеристики :
Строги фабрика КК тест ,со висок квалитет загарантирана. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Лесен и Брз за инсталација, само внесете Кутија во оригиналното место.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Детални карактеристики

Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Автомобил Производител:
Chevrolet Malibu 16-17
Тип На Објект:
носителот
боја:
Црна

Слични производи