.

БАКНЕЖ MANDY Студ Обетки од не 'Рѓосувачки Челик Злато боја Хип Рок Женски Накит трговија на Големо Роденд

Тековен

Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети 3) Ако не можете да се исходот веднаш по

Тековен

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 Год

Тековен

ОписDrusy Ахат обеткиEarring Големина10мм МонетаMateriaslDrusy ,БакарКоличина5 парови

Тековен

*Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен.Стандарден пакет е како на следната слика.

Тековен

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Earring 2.Монистра Го

Тековен

100% 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Пеперутка Знаат Студ Earring Подарок за на Училиште Девојки

Тековен

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : алуминиумски,Обетки кристал Големина : види слика п

Тековен

Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст

Тековен

Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)Испорача : 1430 денаЦ

Тековен

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : алуминиум Обетки Големина : види слика покажува Пов

Тековен

Главниот камен големина околу 2*2 mm На earring големина за 161611 мм Тежината на earring е за 3.3 g / пар.

Тековен

Тоа е нашата заложба дека ќе добиете точната ставка во состојба која што е наведено во аукција...

Тековен

Добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1.Нарачката е 200 USD)Се меша : Ако сакате да заработите мешан

Тековен

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина за 81111 мм Тежината на earring е околу 1.2 g / пар.

Тековен

Материјал : Виножито Кристал Druzy Титаниум ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 12x12mm Дебелина : 5~7mm Тежин

Тековен

Парцели, исто така, ќе биде поради посебни причини задоцнета испорака ,за возврат ,изгубени имате било к

Тековен

Опис на производот ID : 6918 Име : Мода 925 sterling silver студ обетки Стил : Трендовски / Мода / Класичен Тежина : 0.8 g Н

Тековен

Материјал : Галакси Кварцен КаменКамен Големина : Прибл Камен Големина : 9x9mm Дебелина : 5~6mmТежина : 2.0~2.5 gОб

Тековен

природни свежа вода бисер студ earingоблик : рамни кругпостојат некои природни места или раст линија на по

Тековен

ЦелАко вашата цел е помалку од $ 20 и потребно е следење на број, ве молиме да обрнете повеќе$1.99 ДОЛАРИ.Мно

Тековен

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.

Тековен

Сребрена Боја Пеперутка Студ Обетки Кристално Јасно Кристал CZ Женски Обетки за Жените Свадба НакитОбје

Тековен

Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Пред ставање нарачате ве молиме ко

Тековен

БрендGarilinaМеталСребро ШалчеГлавниот КаменКубен Циркон 6 mmГлавната БојаMulticolorТежина2.5 Грама (циркони & зл

Тековен

По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister стран

Тековен

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Тековен

Понекогаш може да го одложи уште една недела Ве молиме прво мора да ги споделите со нас Ќе треба да конку

Тековен

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Тековен

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Тековен

Бренд : Fair Lady HoodПроизводи Име : Нерѓосувачки Челик ОбеткиМетал Тип На : Нерѓосувачки ЧеликСтил : Трендовс

Тековен