.

.

10cm бели цвеќиња темперамент едноставна Висок квалитет tassel женски накит зелени зрнца црн Обетки долги обетки претерани

10cm бели цвеќиња темперамент едноставна Висок квалитет tassel женски накит зелени зрнца црн Обетки долги обетки претерани

DEN 747.84
DEN 710.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F05
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Материјал:
Метал
Обликотшема:
самовила

Слични производи