.

.

Елегантниот Нов Дизајн Вода Капка Форма Кристал Нерѓосувачки Челик Студ Обетки За Жените /Деца Накит

Елегантниот Нов Дизајн Вода Капка Форма Кристал Нерѓосувачки Челик Студ Обетки За Жените /Деца Накит

DEN 200.16
DEN 120.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Бренд Нови
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи