.

.

Glassysky Сопствени нови Европски и Американски моден едноставна личност обетки геометриски нерегуларни обетки 294

Glassysky Сопствени нови Европски и Американски моден едноставна личност обетки геометриски нерегуларни обетки 294

DEN 293.76
DEN 264.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Glassysky
Број На Модел На:
294

Слични производи