.

.

Новата мрежа црвено Dnqueen со модерен снегулка гем диви обетки tassel банкет луксузни обетки 96

Новата мрежа црвено Dnqueen со модерен снегулка гем диви обетки tassel банкет луксузни обетки 96

DEN 600.96
DEN 541.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
Glassysky
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
96
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи