.

.

БАКНЕЖ MANDY Студ Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Злато - боја Хип Рок Женски Накит трговија на Големо Роденденски Подарок FE13

БАКНЕЖ MANDY Студ Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Злато - боја Хип Рок Женски Накит трговија на Големо Роденденски Подарок FE13

DEN 197.28
DEN 128.00
Количината на стоката
Тековен


БАКНЕЖ MANDY Студ Обетки од не 'Рѓосувачки Челик Злато - боја Хип Рок Женски Накит трговија на Големо Роденденски Подарок FE13 Материјал : не' Рѓосувачки Челик Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава
Пакување : Подарок завиткан слободни сомот торбичка пакет
Еколошки Стандард : Олово & никел слободни
Облечен Повод : Годишнина / Ангажирање / Датира / Дневно / Свадбена / Предложи
Погодни за : Девојка / Жена / Пријател / Жена / Мајка
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ви благодариме!
СОВЕТИ : Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга(далечна земја барање US $200).com EMS 5-15 дена www. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.com Aramex 3-8 дена www. Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.net/en/ e Packet 7-20 дена www. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Ви благодарам многу за изборот БАКНЕЖ MANDY, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FE13
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
Бакнеж Mandy
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Алергија:
100% алергија слободни
Големина:
Photos Show
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Бои:
сребрена боја
Пакет:
Бесплатни Висок Квалитет На Сомот Торбичка
превозот:
Превозот во Светот
клучни зборови:
boucle d'oreille
Фотографии:
Обезбеди Висок Квалитет На Фотографии
е-прилагодена:
Yes(MOQ
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас

Слични производи