.

.

Топла 100Pc 13mm Волна Почувствува Полирање Чистење Подлога 2 месо тело За Dremel Мелење Тркала

Топла 100Pc 13mm Волна Почувствува Полирање Чистење Подлога 2 месо тело За Dremel Мелење Тркала

DEN 122.40
DEN 96.00
Количината на стоката
Тековен


Опис : Материјал : Волна Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Волна полирање тркало широко се користи во цилиндар понесе мелница, цевки, мелење, мувла, медицинска опрема, убавина опрема, златен и сребрен накит, нерѓосувачки челик, стакло опрема, машини делови и други посебни рафинирање процес. Инсталирање на електрична мелница. Погоден за дрво, нуклеарна резба, жад, слонова коска, итн. Високо-квалитетна волна тркала, лесно да се замени Спецификации : Волна полирање тркала дебелина : 9mm Волна полирање тркала дијаметар : 13mm Shanks Дијаметар : 3.2 милиметри Кол : 1 PC Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 100 Волна полирање Тркала и 2 менгеме shanks

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Бренд Име:
OOTDTY
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
0.35cm
Објектот Висина:
55inch
Специјални Функции:
Волна полирање Тркала
Објектот Должина:
3.5cm
Материјал Тип:
Волна
Објектот Дијаметар:
1.3cm

Слични производи