.

.

Топла 5PCS 3/4/5/6/7 Станот Сунѓерот Удар Чистење Подлога Полирање Комплет за во Автомобил Полирач

Топла 5PCS 3/4/5/6/7 Станот Сунѓерот Удар Чистење Подлога Полирање Комплет за во Автомобил Полирач

DEN 108.00
DEN 85.00
Количината на стоката
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Сунѓерот Боја : Зелена+сина+црвена+црна+жолта Карактеристики : објектот да се полира чисти и светли. Може да се мешаат во целиот мали гребнатини,после полирање ефект како mew еден. Користење со полирање течност,паста,прав,ќе може да се добие подобар ефект. Димензии : Дијаметар x висина 8cm(3") x 3.2 cm(1.26") 10cm(4") x 3.2 cm(1.26") 12.5 cm(5") x 3.2 cm(1.26") 15cm(6") x 3.2 cm(1.26") 18cm(7") x 3.2 cm(1.26") Одговара за : (1) Стакло полирање, fiberglass полирање; (2) не ' рѓосувачки челик полирање,апарати пластични школка полирање; (3) со индустриски производи, мебел полирање, автомобил полирање, одржувањето на возилото и убавина. Количина : 5pcs/set Забелешка : 1.Таму може да биде 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 5 Pcs/Set x Сунѓерот Удар Влошки

Детални карактеристики

боја:
3 Инчен, 4 Инчи, 5 Инчен, 6 Инчен, 7 Инчен
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Должина:
000cm
Материјал Тип:
Сунѓерот
Објектот Дијаметар:
000cm
Објектот Висина:
000cm
Бренд Име:
OOTDTY
Објектот Тежина:
152g
Специјални Функции:
Сунѓерот Удар Влошки
Објектот Ширина:
000cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи