.

.

Нови 4Pcs 6 инчи (150mm) Чистење Полирање Сунѓерот Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Баферот

Нови 4Pcs 6 инчи (150mm) Чистење Полирање Сунѓерот Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Баферот

DEN 223.20
DEN 176.00
Количината на стоката
Тековен

Одговараат за рамен јасно слој за finshing полирање Жолта подлога за примена на еден восок или глазура. работата мора да биде управувана само во затворен простор и да се избегне паѓање песок боја предизвика гребнатини. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на поединечно полиран директна употреба со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина да се полира за да се постигне подобро полирање ефект полирање пред постапката може да се справи со траги лесно да се замени Црна подлога се користи за да се отстрани се вртат, блага до умерена холограм, вода места и светлина дефект во боја. Кога го користите полирање машина, ќе треба да избегнуваат подолг престој во телото аголна позиција, па како не, да се фрли боја изложени Забелешка безбедно користење на абразивни машини за полирање. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот вклучува : 4 x Сунѓерот влошки
. По употреба, тие треба веднаш да се исчистат, сушени во сенка. Тоа нема сечење способност. Сината мат обезбедува мала сечење способност, може да се донесе вашата боја на полн сјај и првично јасно палто на восок или глазура
Спецификација : Материјал : сунѓерот Боја : црна & портокал & blue& жолта За автомобил полирање Сунѓерот подлога : 6" Количина : 4 pc Големина : 6" (150mm)
Answer : ___________________________ Note : Тресат и пред полирање агент сила, со цел да се одржи добар ефект.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Тежина:
75g
Материјал Тип:
Сунѓерот
Објектот Висина:
000cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Бренд Име:
OOTDTY
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
Сунѓерот влошки
Објектот Должина:
15cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи