.

.

ВЕЧЕРАМ Одбор Сурфање 8ft-12ft 8мм Поводник Транспарентен Surf Серпентина Поводник Surf Додатоци

ВЕЧЕРАМ Одбор Сурфање 8ft-12ft 8мм Поводник Транспарентен Surf Серпентина Поводник Surf Додатоци

DEN 724.32
DEN 724.00
Количината на стоката
Тековен


Буквален За Мрежа Поводник
1.Меѓусебно се изедначи ротирачки најлон ткаенината и железнички saver вртливата собранието.
2.2 Нерѓосувачки челик вртливата
3.Neoprene Strape
4.Тешки Велкро
5.Супер силен webbing
6.Големина : 8ft-12ft
7.Дијаметар : 8mm
8. Боја : Транспарентна . Ако сакате да ја Одредите Бои, ве молиме контактирајте со нас.
9.Не MOQ, примерок цел и мали судењето цел се прифатливи.

Детални карактеристики

боја:
8Feet, 9Feet, 12Feet
Отворено Активност:
Сурфање,Paddling
Број На Модел На:
Серпентина-Поводник
Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Дијаметар:
8мм
is_customized:
YES

Слични производи