.

.

Облека Закачалка Clothespin Кука Крпа Закачалка Полици Бања RackTraveling Пластични Clothespin Со Куки Домаќинство Додатоци

Облека Закачалка Clothespin Кука Крпа Закачалка Полици Бања RackTraveling Пластични Clothespin Со Куки Домаќинство Додатоци

DEN 639.84
DEN 409.00
Количината на стоката
Тековен

Материјал : Пластични Големина : 40.6x7.3cm (16.0x2.9") Тежина : 280g Пакет : Пена + Тетрапак Кутии Предност : 1.100% Сосема нов , еко-пријателски 2.Одличен квалитет ,издржливи 3.Лесен за употреба , рециклирање 4.Спречи sock облека се разнесена

Детални карактеристики

Тип:
Еден Пол
Бренд Име:
Strongwell
Облека Тип:
облека
Број На Модел На:
SW8061405
Производот:
Панталони Нога Клип
Употреба:
Neatening/Складирање
Материјал:
Пластични
Стил:
закачалката
Должина:
40.6cm
Пакување:
Пена + Тетрапак Кутии
Големина:
40.6x7.3cm (16.0x2.9'')
Име:
Облека-штипки
боја:
Зелена Сина, Розова Беж
Функција:
Clothespin Кука
Тип:
крпа клип
Стил:
Пластични штипки за алишта
Употреба:
Штипки за алишта со куките

Слични производи