.

.

Нови 2017 Сребро Faux Крзно Свадба Boleros Shrugs Булчински Shawls Крзно Stoles Топло Деверуша Обвива Outerwear Свадба Додатоци

Нови 2017 Сребро Faux Крзно Свадба Boleros Shrugs Булчински Shawls Крзно Stoles Топло Деверуша Обвива Outerwear Свадба Додатоци

DEN 2112.00
DEN 1901.00
Количината на стоката
Тековен


Нови 2017 Сребро Faux Крзно Свадба Boleros Shrugs Булчински Shawls Крзно Stoles Топло Деверуша Обвива Outerwear Свадба Додатоци
Боја Шема
Мерка Настава
A : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .
Стандардна Големина на Табелата (1-3cm разликата е дозволено)

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Техника:
Хеклани
Бренд Име:
скромни велејќи
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
pj170953
Одделот За Името:
Возрасни
свадба додатоци:
крзно bolero
свадба bolero:
bolero mariage
bolero свадба:
свадба јакна
вечер фустан bolero:
vedio на bolero
Свадба:
свадба bolero бела
Крзно свадба bolero:
крзно кејп свадба
Свадба Грб:
faux крзнено палто
bolero јакни за пром фустани:
свадба shawls
accesorios boda:
bolero жени
слонова коска свадба кејп:
свадба кејп

Слични производи