.

.

Портокал/виолетова Квадратни Прстен со Камења Свадба Прстени за Жените Сребрена Боја Кубни Циркони Накит Продажба Нова Година Подароци Y3250

Портокал/виолетова Квадратни Прстен со Камења Свадба Прстени за Жените Сребрена Боја Кубни Циркони Накит Продажба Нова Година

DEN 179.52
DEN 170.00
Количината на стоката
Тековен


4) Ние само брод да се потврди цел адреси.com (промена # да @)
__Skype : Qingtian_jewelry#163. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл. да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Пратката & Данок
1) Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на Дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
2) Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7) Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.net
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Враќање & Наплата
1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
KITEAL059
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
како слик
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции:
Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст

Слични производи