.

.

YAAMELI Класичен Свадба 925 Sterling Silver Ангажман Ветување Прстен Bague Сјајна Пурпурна Бела Кубни Циркон Прст Додатоци

YAAMELI Класичен Свадба 925 Sterling Silver Ангажман Ветување Прстен Bague Сјајна Пурпурна Бела Кубни Циркон Прст Додатоци

DEN 243.36
DEN 161.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
n
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n

Слични производи