.

.

Solovedress Елегантна Бела боја на слонова коска Appliques V Вратот Линија Свадба Фустани Шлиц Chiffon Backless Плажа Свадба свадба gown SL-W339

Solovedress Елегантна Бела боја на слонова коска Appliques V Вратот Линија Свадба Фустани Шлиц Chiffon Backless Плажа Свадба

DEN 7152.00
DEN 6723.00
Количината на стоката
Тековен

боја на бројот =_ _ )
• прилагодено боја :
• ние исто така, прифати банкарски трансфер и плаќање paypal ,ве молиме да ги споделите со нас, ако било каков проблем со плаќање.
• Ако имате прашања со вашата нарачка, било каков проблем со вашата нарачка,ве молиме прво контактирајте со нас да се реши.Европа 7-10 дена Слободни Да Бразил, Аргентина ,Чиле ,Јужна Америка 8-15 дена Бесплатен Yes за Други Земји
DHL
Или ПРОЗОРЦИ САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Европа,Северна Америка,Азија 2-5 дена Слободни Да Јужна Америка, Африка 3-7 дена Види цена Други Земји
ТНТ
Или Fedex НАС,луксембург,Европа,Азија 3-7 дена Бесплатно Да
• Континуирана испорака
# 15% попуст на вкупниот превозот цена за 2-3 предмети.
# Било која адреса се промени и други испорака барање треба да ги споделите со нас во времето.
• Се врати и враќање :
• Враќање
• ве молиме контактирајте со нас прво кога ви се случува да се врати предметите или било promblem со предмети.
• Реконструкција
• Објектот ќе пристигне на купувачот оштетени или неисправни , или објектот не како што е опишано, е прифатлив за целосно враќање на средствата .
Експрес Дестинација за Време на Испорака Такси/НИ Онлајн Песна ЕМС Белорусија,Русија ,Украина.
# 25% попуст на вкупниот превозот цена за 6 предмети или повеќе.
# 20% попуст на вкупниот превозот цена за 4-5 предмети.
• ве молиме вратете го преку истите се изразат како што испратени до вас. • пред да замине негативни и неутрални повратни информации .

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Деколте:
Strapless
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
SOLOVEDRESS
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Обвиткан,Чипка
Вистински Слики:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon и Сатен
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Број На Модел На:
SL-W339 Свадба Фустани
боја:
и како слика боја и прилагодено боја
Големина:
двете НАС стандардна големина и custom size
Користете Occation:
свадба фустан
Слика Тип:
Референца Слики

Слични производи