.

.

Неверојатни V вратот венчаница 2018 Vestido де Noiva Backless Чипка Пенливи Булчински Gown Sashes Линија Custom Size Gown

Неверојатни V вратот венчаница 2018 Vestido де Noiva Backless Чипка Пенливи Булчински Gown Sashes Линија Custom Size Gown

DEN 8880.00
DEN 7282.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата Откажувања Политика 1. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да навлезе во решавање на вашите проблеми. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.) Ние сме флексибилни и може да се направи фустани според вашите барања. Биста ____cm/инчи
2. Инаку, ние не може да ја промените големината откако ќе почнат да го прават тоа. Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, посетете го нашиот сајт, кога ќе имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро. Ние ќе го прогласи објектот како примерок и ниска вредност за да се избегне премногу данок. Ние ги доставуваме свадба фустани, вечерни фустани, матурски фустани, коктел фустани, деверуша фустани, Бидејќи на нашата висока контрола на квалитет, најдобра продажба на услуги, брза испорака време и конкурентна цена, нашите фустани се продава многу добро во многу земји (како што се Америка, Канада, Мексико, Бразил, руската Федерација, Англија, Чиле, Австралија, итн. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување фустани во нашата продавница и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. нашата свадба се облекуваат фабрика е професионална & бренд име фабрика во Кина за 10 години. Исто така, ни испратите е-пошта ако сакате да направите вашиот сопствен дизајн, ние може да се направи фустани според клиенти барања.

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Декорација:
Sequined
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Бренд Име:
Vinca сончево
Број На Модел На:
5201
Моден Елемент:
Backless
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте

Слични производи