.

.

FAHOYO Пурпурна Кристал Циркон Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени Бесплатен Превозот QZ0335

FAHOYO Пурпурна Кристал Циркон Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени Бесплатен Превозот QZ0335

DEN 863.52
DEN 483.00
Количината на стоката
Тековен


Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме најдобро да го реши секој проблем. Негативни повратни информации voids било наплата понуда како ние да не се даде можност да се поправи проблемот. Контактирате за Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во ebay "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви одговори подоцна, но мора во рок од 24 часа. Ви благодарам многу !

Детални карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
FAHOYO
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
QZ0335
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Главната боја:
Виолетова & Бело
Главниот Камен:
Цирконот
квалитет:
ААА
is_customized:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Lengh на Ѓердан Синџир:
45см + 5cm

Слични производи