.

.

Дубаи Злато-Боја кристал Накит Поставите Бренд Нигериската Булчински Монистра Накит Поставите Свадба Партија Свадба Додатоци

Дубаи Злато-Боја кристал Накит Поставите Бренд Нигериската Булчински Монистра Накит Поставите Свадба Партија Свадба Додатоци

DEN 911.52
DEN 474.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
LM-TL410282
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OUHE
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
боја:
злато/сребрена
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријател
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина

Слични производи