.

.

Еден Слој Чипка Работ Свадба Превез На Невестата Убава Капела Долго Булчински Превез со Чешел Свадба Додатоци Velos де Novia 2018

Еден Слој Чипка Работ Свадба Превез На Невестата Убава Капела Долго Булчински Превез со Чешел Свадба Додатоци Velos де Novia

DEN 2399.04
DEN 1440.00
Количината на стоката
Тековен


Повеќе Свадба Превези
Информации на свадба превез
Боја : Бела, Боја На Слонова Коска. Ве молиме проверете боја шема пред да ја купите.
Чешел : Со висок квалитет метален чешел.
Должина : 2.3 метри
Покрие лицето или не. Тоа НЕ може да го покрие лицето
Фотографии
Боја Шема

Детални карактеристики

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Бренд Име:
MERMAIDfUN
Тип:
Капелата Превез
Материјал:
Полиестер
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
JV06
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Должина:
2.3 meters
Ширина:
3 meters
Број На Модел На:
NV7029-6AUV03-JV06
боја:
Бела,Боја На Слонова Коска. Ве молиме проверете боја шема
чешел:
со чешел

Слични производи