.

.

4PCS ABS Црна Пред FogLamps Опфаќа Скара Foglights Рамка на Решетката Grilles Со Дупка за Audi A8 high-end 2015 година W12 Стил

4PCS ABS Црна Пред FogLamps Опфаќа Скара Foglights Рамка на Решетката Grilles Со Дупка за Audi A8 high-end 2015 година W12

DEN 10181.28
DEN 8756.00
Количината на стоката
Тековен


П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен со стока?
А : 1) По примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат, ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
Брод од страна на Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от, времето за испорака е 5~7 работни дена./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JC SPORTLINE
Автомобил модел:
За Audi A8
Модел Година:
2015 2016 година
Име На Модел:
JC-XP1339
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
FogLamps Капак Скара
Тип На Објект:
Светилка Капи

Слични производи