.

.

4Pcs RGB LED Рок Underbody Underglow Водоотпорен Трага Екипаж Неонски Светла за Полнење Мобилен Телефон СТАН Мини Bluetooth Контрола на ЏИП камион

4Pcs RGB LED Рок Underbody Underglow Водоотпорен Трага Екипаж Неонски Светла за Полнење Мобилен Телефон СТАН Мини Bluetooth Контрола

DEN 2735.52
Количината на стоката
Тековен

2 унци
RGB далечински управувач/ APP Контрола на Камион underbody Осветлување
Режим на настава на LED рок underbody :
1.Се тресат : Отворена оваа функција, светлината ќе се промени во друга боја кога ќе се тресат телефонот.6 ft РОК Светлина Големина x 5.Стил : 20 динамички ефекти, вклучувајќи ги и 11 видови на Тебе, 8 видови на strobe и 1 7-боја на блиц, брзината на сите динамични
ефекти е прилагодлив.
Она што е Спецификација на LED рок underbody ?
Тип на АПЛИКАЦИЈА за Контрола на LED рок underbody Материјал Пластични Количина 1 set Item Боја Црна Лента на Светлина Количина 4 LED Кол 120cm за една лента светлината LED Тип CR-EE светла Боја RGB Напон DC 24 V контролна Функција
Прилагодете, Музика, Стил, Лента, Времето, се Тресат, струја Мемориска Функција Водоотпорен IP65 OS Поддржани i OS и Android OS животен век До 80000h Моќ Должина на Кабел 2 кабли : 1.
Пакет на LED Лента Светлина
4*АПП Контрола на LED РОК UNDRBODY
1*Автомобил chager
1*RGB контролер со QR кодот
Како да се Поврзете на карпа underbody
ADT Компанија informaiton
.Прилагодете : Илјади статични ефекти е достапна, светлината на статички ефекти е прилагодлив.Лента : Гласовна контрола функција, светлата ќе флеш според гласот тоа receices форма на телефонот Микрофон. За Андроид телефон, музиката во вашиот телефон ќе биде
3.се пренесува на Апликацијата автоматски; За i OS телефон, музика на Itunes ќе биде пренесена до Апликацијата автоматски, други музика стан
не ја поддржуваат оваа функција.5 инчи Нето Тежина 0.9 фт, 2 кабли : 1.Музика : светлата ќе флеш според музика свири во телефонот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Напон:
24V
Wattage:
24w
Автомобил модел:
за ЏИП Off Road Камиони Автомобил АТВ SUV Возило, Брод
Температура На Боја:
6000K
Лер Зрак Тип:
Поплави
Автомобил Марка:
за ЏИП Off Road Камиони Автомобил АТВ SUV Возило, Брод
Чип Собранието Тип:
SMD
Име на производ:
LED Рок Underbody
Име На Модел:
ADT-EL1091
Материјал Тип:
Plactic амбиентална светлина
Тип На Објект:
Патека Осветлување
Карактеристики:
камион LED Рок Underglow Светла
Широка употреба:
камион LED Рок Underglow Светла
LED чип:
cr-ee Led диоди
Лер Зрак Тип:
cr-ee
боја:
RGB боја со стан контрола
Објектот Тежина:
0.66KG LED Rock Underglow Lights

Слични производи