.

.

1 Пар 12V 55W 3500LM 9006 HB4 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База Висока Лумен Брзо Светла 5500K Надгради Халоген

1 Пар 12V 55W 3500LM 9006 HB4 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База Висока Лумен Брзо Светла 5500K Надгради

DEN 527.52
DEN 501.00
Количината на стоката
Тековен

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Повратни информации
. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект . Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Shippment
1.2 Моќ 55 W Пар Боја Температура 5500 K Зрак Агол 360° Работна Температура -35~60°C
Повеќе Вистински Производ Слики За Референца
H8 / H9 / H11
H7
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT.Тие се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Гаранција
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
12 V 55 W 3500 LM H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006 9012 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки G8 Висока Лумен Брзо Xenon Светла Бела 5500 K Метална База на Носителот на Подобро Делата За Брзо Светла Тенок Придушници(над 40 Вати)
Име на производ H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 9012 Xenon Светилка Напон напон од 12 V 2.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
5500K
Lumens:
3500lm
Тип Socket:
9012(HIR2), H8, H9, H1, H11, H3, H7, 9005/HB3, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Wattage:
55W
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Температура На Боја:
5000K
Бренд Име:
TUOYIKE
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Тип На Сијалица:
H1,H3,9006/HB4,H8/H9/H11,H7,9005/HB3/H10
Ксенон Светлина Модел:
H7
Напон:
12V
Автомобил модел:
Сите Автомобили

Слични производи