.

.

7inch 60W H4 LED Светлата светилки со Bluetooth Далечински Функција за Wrangler LED Возење Светла со RGB Ореол Ангел Око JK CJ, ЗАБ

7inch 60W H4 LED Светлата светилки со Bluetooth Далечински Функција за Wrangler LED Возење Светла со RGB Ореол Ангел Око JK CJ,

DEN 6151.20
Количината на стоката
Тековен

Опис на производот Бренд JIATU Боја : RGB 7inch Џип Led Фарови Напон 12 volts Wattage 40 w 1. Количина на LED 7 инчен ореол фарови : 6pcs 10 W КРИ LED Светла 2 Боја на jeep фарови : white&килибар (двојна боја) 3. Моќ за jk фарови : 40 W/pc 4. Рамки боја : црна 5. Напон за bluetooth led фарови : DC 12 V~30 V 6. Прозрачна Флукс : 3000 [email protected]висока зрак, 2000 [email protected]ниска зрак 7. Ангел Око Боја : RGB Апликација 07-'14 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 Вратата 07-'14 Jeep Wrangler JK 2 Вратата 04-'06 Jeep Wrangler, ЗАБ Неограничен 97-06 Jeep Wrangler TJ 81-'85 Џип CJ-8 Скремблер 76-'86 Џип CJ-7 92-'01 AM General Hummer 03-'09 Hummer H1 & H2 Пакет, Вклучувајќи 2 x RGB LED Светлата 2 x H4 да H13 1 x Контрола Кутија 1 x Жица

Детални карактеристики

Тип Socket:
H4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
Jeep
Автомобил Марка:
7 инчен led светлата за џип
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Wattage:
40w
Led Чип Производител:
Кри
Бренд Име:
СОН МАЈСТОР

Слични производи