.

.

1Pair Автомобил светилки drl Дење Работи светло за магла светилка возење светилки За Мицубиши Pajero 2015-

1Pair Автомобил светилки drl Дење Работи светло за магла светилка возење светилки За Мицубиши Pajero 2015-

DEN 6239.04
DEN 5677.00
Количината на стоката
Тековен

Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
1 Pair Автомобил светилки drl Дење Работи светло за магла светилка возење светилки За Мицубиши Pajero 2015-2016
Способен ДА : Мицубиши Pajero 2015-2016 Дел број : RH 8312 A020 LH 8312 A019
Пакет се вклучени : 1 Pair
ОЕМ ЗАМЕНА ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ!
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување!
Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ви благодариме. Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
4300K
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Мицубиши Pajero 2015-2016
Wattage:
35W
Автомобил Марка:
за Мицубиши
Бренд Име:
FUSDAR
Извор На Светлина:
халоген
објектот стил:
светилки drl магла светлина
Дел Број:
RH 8312A020 LH 8312A019

Слични производи