.

.

1 Пар 12V 55W 3500LM H7 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База G8 Висока Лумен Брзо Светла 5500K Брзо Светла Баласт

1 Пар 12V 55W 3500LM H7 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База G8 Висока Лумен Брзо Светла 5500K Брзо Светла

DEN 527.52
DEN 501.00
Количината на стоката
Тековен


Shippment
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
12 V 55 W 3500 LM H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006 9012 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки G8 Висока Лумен Брзо Xenon Светла Бела 5500 K Метална База на Носителот на Подобро Делата За Брзо Светла Тенок Придушници(над 40 Вати)
Име на производ H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 9012 Xenon Светилка Напон напон од 12 V 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
Повратни информации
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси.Тие се за вашиот референца само.
Гаранција
1.2 Моќ 55 W Пар Боја Температура 5500 K Зрак Агол 360° Работна Температура -35~60°C
Повеќе Вистински Производ Слики За Референца
H8 / H9 / H11
H7
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
5500K
Lumens:
3500lm
Тип Socket:
9012(HIR2), H8, H9, H1, H11, H3, H7, 9005/HB3, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип На Сијалица:
H1,H7,H8/H9/H11,9005/HB3/H10,H3,9006/HB4
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Автомобил модел:
Сите Автомобили
Wattage:
55W
Бренд Име:
TUOYIKE
Ксенон Светлина Модел:
H7
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Напон:
12V
Температура На Боја:
5000K
Извор На Светлина:
Ксенон

Слични производи