.

.

2018 Нови пристигнување Пролет лето панталони мажите бренд за облека, чисто машки панталони со врвен квалитет мода се мажи sweatpants големина М-5XL

2018 Нови пристигнување Пролет лето панталони мажите бренд за облека, чисто машки панталони со врвен квалитет мода се мажи sweatpants

DEN 1099.20
DEN 605.00
Количината на стоката
Тековен


Прилагодливи половината големина
ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА
Потсетување : Ние ги користиме Азија Големина,ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Можете според половината и lenght да изберете големина
Големина
Половината
Хип
Должина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
М
72
28.35
98
38.58
100
39.37
L
76
29.92
102
40.16
102
40.16
XL
80
31.50
106
41.73
103
40.55
XXL
84
33.07
110
43.31
105
41.34
3 XL
88
34.65
114
44.88
107
42.13
4 XL
90
35.43
118
46.46
108
42.52
5 XL
92
36.22
120
47.24
110
43.31
Потсетување : Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 см

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
Evjsuse
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
w11
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Панталона Стил:
Sweatpants
Боја:
Каубој Сина Фати Сина Црно Вино Црвено Светло Сива Темно Сива
Големина:
M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL

Слични производи