.

.

Junwell Мода Полиестер Печатење Табела Тркач Шарени Со Рачно изработени Tassel Тркач Маса Крпа Со Tassels Табела Тркач

Junwell Мода Полиестер Печатење Табела Тркач Шарени Со Рачно изработени Tassel Тркач Маса Крпа Со Tassels Табела Тркач

DEN 863.52
DEN 820.00
Количината на стоката
Тековен


2 слој табела тркач, од една страна полиестер ткаенини (памук се чувствуваат) со печатење, обратна 100% полиестер цврста ткаенина, должината вклучува на 10cm x 2 tassel големина
Европски стил со 10cm tassel embelishment, реверзибилна
4 големини на располагање - 38 X160 CM/38 X180 CM/38 X200 CM/38 X220 CM
Светла боја ќе светне вашата маса, може да се користат како се фрли во кревет
Ве молиме мерка вашата маса големина пред место цел
Таписерии изработка, убав детал ќе ги задоволи вашите барања
Пакет : 1 парче табела тркач
(1) 38 x 160cm
(2) 38 x 180cm
(3) 38 x 200cm
(4) 38 x 220cm
Ве молиме да се напомене дека тркач должина е вклучително и на 10cm tassel ( x2) size.
На пример слика се само како референца, различни големини можеби некои разлика :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОДИ МОЖЕ ДА ТРАЕ 3-7 ДЕНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА со вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите вашата цел и се вратам на вас побрзо со одговор.

Детални карактеристики

Големина:
38X160CM, 38X180CM, 38X200CM, 38X220CM
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
DJH457
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Употреба:
Хотел,Дома
Бренд Име:
JUNWELL
Материјал:
Полиестер/лен
Материјал:
100% полиестер Печатење на ткаенина
Шема:
Табела тркач со tassel
Употреба:
Дневна Соба, Кујна Соба, Dinning соба, Кафе бар
Големина:
38X160CM/38X180CM/38X200CM/38X220CM

Слични производи