.

.

Чипка Работ Лен Памук, Маса Крпа Бохемија Табела Ги Опфаќа Сончоглед Печатени

Чипка Работ Лен Памук, Маса Крпа Бохемија Табела Ги Опфаќа Сончоглед Печатени

DEN 225.12
DEN 192.00
Количината на стоката
Тековен

Тип : Tablecloth
Материјал : лен Cotten
Боја : Како на сликата
Тежина : 140*250cm за 0,6 kg
Големина : 60*60см;90*90cm;100*140cm;140*140cm;140*160cm;140*180cm 140*200cm;140*220cm;140*250cm
Пакет се вклучени : 1 парче tablecloth
Совети : ве Молиме да се свесни дека не може да биде разликата помеѓу phsyical објекти и слики, бидејќи на различни мониторинг и светлина,и големината може да се разликуваат од 1-3cm според упатство за мерење.

Детални карактеристики

Спецификација:
60*60cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*160cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 100*140cm, 140*250cm
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Техника:
Nonwoven
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Материјал:
Памук
Шема:
Печатени
Функција:
Oilproof
Обликот:
,,,,,,,,,,,
Големина:
9 Sizes
Број На Модел На:
JJ3403-01

Слични производи