.

.

FUYA Селски Ткаенина Мода Солидна Боја Лен Маса Крпа Трпезариска Маса Душеци Влошки Табела Маска

FUYA Селски Ткаенина Мода Солидна Боја Лен Маса Крпа Трпезариска Маса Душеци Влошки Табела Маска

DEN 408.00
DEN 359.00
Количината на стоката
Тековен


FUYA Селски Ткаенина Мода Солидна Боја Лен Маса Крпа Tablecloth Трпезариска Маса Крпа Табела Маска
Материјал : памук Меша Големина : 60 X60cm,90 X90cm,100 X140cm,140 X140cm,140 X180cm,140x200cm,140x220cm Боја : Како на сликата покаже Пакет : 1 парче tablecloth Забелешка : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. ве молиме да се разбере нас , ви благодарам многу. За испорака :
Да се велика БРИТАНИЈА, САД, Русија, Austrilia, Јапонија, Кореја, Тајланд, Сингапур, Германија, Франција, Малезија, Финска, Шпанија, повеќето место пристигне околу 7 - 30days. За далечински области, со 60days.
Ако сакате вашата врата да бидат добро вентилирани, треба да им овозможат на чиста завесата на прозорецот панели за тоа. Ние сме собрани многу завеса valance завеси кои можат да се спречи комарец, бубачки, и лета. И сите наши hands - free панел завеса се во евтина цена. Нето облик на крем завеси, има многу бои за да го изберете, и некои браун завеси има убав печати на тоа. Уживајте во морнарица завеси во попуст цена и бесплатен превозот на меѓународно ниво.

Детални карактеристики

боја:
A, B, C, D
Спецификација:
60CM X 60CM, 100CM X140CM, 90CM X 90CM, 140CM X 140CM, 140CM X 180CM, 140CM X 200CM, 140CM X 220CM
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Бренд Име:
FUYA
Материјал:
спојувањето
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
T3
Големина:
7sizes options
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Стил:
Јапонија Стил
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски

Слични производи