.

.

Висок јасно Сјајни филмови За ReadBoy G35 8.0 таблет компјутер Анти-Гребнатини HD LCD Екран Заштитник, Чувар Заштитна Фолија во парк

Висок јасно Сјајни филмови За ReadBoy G35 8.0 таблет компјутер Анти-Гребнатини HD LCD Екран Заштитник, Чувар Заштитна Фолија

DEN 100.32
DEN 83.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други. (освен Во оддалечените области)
3.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем. Ви благодарам многу!
1.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина . Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување. B) преговара за враќање на средствата.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.можете да ги пратите пред 24hours . И
ние ќе бидеме повеќе напори да ја направиме нашата работа. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.

Детални карактеристики

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
Други
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
ЈП Мека Филм
Пакет:
Yes
Употреба:
PDA
Функција:
protecter panel
Бои:
јасни бои
полно тело:
пред+платно
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
квалитет:
100% Оригинални нови
занаети:
транспарентен HD Јасно сјајни филм
користат за:
За ReadBoy G35
Големина:
8.0

Слични производи