.

.

Премиум калено стакло Заштитник филм За LG G Подлога V480 8.0 таблет компјутер Анти-да се загрози HD LCD Екран Заштитни Филмови + чистење алатки

Премиум калено стакло Заштитник филм За LG G Подлога V480 8.0 таблет компјутер Анти-да се загрози HD LCD Екран Заштитни Филмови

DEN 225.12
DEN 187.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1. Ви благодарам многу!
1.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други. И
ние ќе бидеме повеќе напори да ја направиме нашата работа.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.дали имате wholesales цена ? да,ние бидете сигурни дека имате wholesales цена ,ако цел повеќе 500 PCS,ќе добиете morediscount! ве молиме да испратите вашата порака до нас или контакт трговија јасли .можете да ги пратите пред 24hours .
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2. кога сме веќе означени на следење на број! 3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам . ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Delievery време : EMS : 5-15days. треба да се испрати порака до нас .

Детални карактеристики

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
Други
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
Нула Доказ
Материјал:
калено стакло
Пакет:
Yes
Употреба:
PDA
Функција:
екран protecter panel
Бои:
јасни бои
Мало Пакување:
Мало Пакување
Место на Потекло:
Таи wan
квалитет:
100% Оригинални нови
занаети:
анти-да се загрози филм
мини цел:
1 buc
користат за:
за LG G Подлога V480
Големина:
8.0

Слични производи