.

.

7 Инчен Екран на Допир AT070TN83 V. 1 возило DVD навигација со екран 7.1 инчен екран на допир 165*104

7 Инчен Екран на Допир AT070TN83 V. 1 возило DVD навигација со екран 7.1 инчен екран на допир 165*104

DEN 842.40
DEN 590.00
Количината на стоката
Тековен


Опис на производот :
7.1 инчен екран на допир, автомобил аудио, DVD навигација со екран на допир
Периферна должина ширина големина : Долго 165mm* ширина 104mm

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
lanjuu

Слични производи